فایل های تحقیق حسابداری - صفحه 1

مبانی نظری بررسی ضریب واکنش سود و فرمول آن

مبانی نظری بررسی ضریب واکنش سود و فرمول آن و عوامل مؤثر بر آن ارائه شده است در قالب فایل Word و در 22 صفحه کاملا قالب ویرایش آماده دانلود و پرینت می باشد .

قیمت : 7,000 تومان

توضیحات بیشتر دریافت فایل

آزمون فروض و مفروضات رگرسیون کلاسیک

دانلود آزمون فروض و مفروضات رگرسیون کلاسیک در قالب فایل Word ورد به همراه فرمول ها و جزئیات | در این فایل مفروضات رگرسیون کلاسیک توضیح داده شده و آزمون های مربوط به هر کدام از مفروضات به طور مبوسط بیان شده است.

قیمت : 6,000 تومان

توضیحات بیشتر دریافت فایل

پاورپوینت آشنایی با اصول حسابداری دولتی

پاورپوینت با موضوع آشنایی با اصول حسابداری دولتی در 222 اسلاید به همراه جداول و تصاویر کاملا قابل ویرایش آماده دانلود و پرینت می باشد . | فهرست : اصول بنیادی حسابداری دولتی براساس بیانیه 34 ,اصل لزوم نگهداری حساب های مستقل و انواع آن ,طبقه اول حساب مستقل وجوه دولتی ...

قیمت : 25,000 تومان

توضیحات بیشتر دریافت فایل

مبانی نظری دوره تصدی حسابرسان و چرخش حسابرسان

مبانی نظری دوره تصدی حسابرسان و چرخش حسابرسان در قالب فایل Word ورد 26 صفحه به همراه جزئیات کاملا قابل ویرایش آماده دانلود و پرینت می باشد . | در این فایل مبانی نظری مرتبط با دوره تصدی حسابرسان و چرخش اجباری آن ها به تفصیل ارائه شده است .

قیمت : 15,000 تومان

توضیحات بیشتر دریافت فایل

پاورپوینت فصل 10 دهم تئوری حسابداری مالی کریگ دیگان

پاورپوینت فصل 10 دهم تئوری حسابداری مالی کریگ دیگان در 32 اسلاید کاملا قابل ویرایش آماده دانلود و پرینت می باشد . | در این فصل دیدگاه انتقادی حسابداری مطرح می شود .

قیمت : 10,000 تومان

توضیحات بیشتر دریافت فایل

مبانی نظری عدم تقارن اطلاعاتی

مبانی نظری عدم تقارن اطلاعاتی در قالب فایل ورد 37 صفحه کاملا قابل ویرایش آماده دانلود و پرینت می باشد . | در این فایل ورد مبانی نظری مرتبط با عدم تقارن اطلاعاتی و تئوری های مرتبط با آن ارائه شده است.

قیمت : 25,000 تومان

توضیحات بیشتر دریافت فایل

مبانی نظری ساختار مالکیت شرکت ها

مبانی نظری ساختار مالکیت شرکت ها در قالب فایل Word ورد 31 صفحه کاملا قابل ویرایش آماده دانلود می باشد | مقدمه نظریه حقوق مالکیت , تعریف ساختار مالکیت , تئوری ساختار مالکیت و نظریه نمایندگی , فرضیه نظارت کارآ , ساختار مالکیت

قیمت : 18,000 تومان

توضیحات بیشتر دریافت فایل

مفاهیم آماری آزمون های ضریب همبستگی کندال و W کندال

مفاهیم آماری آزمون های ضریب همبستگی کندال و W کندال در قالب فایل Word ورد 3 صفحه به همراه فرمول ها و جزئیات آزمون کاملا قابل ویرایش آماده دانلود و پرینت می باشد .

قیمت : 5,000 تومان

توضیحات بیشتر دریافت فایل

مبانی نظری مدیریت سود و تعریف آن

فایل مبانی نظری مدیریت سود و تعریف آن در قالب فایل ورد 33 صفحه کاملا قابل ویرایش آماده دانلود | به طور تفصیلی مورد برسی قرار می گیرد مقدمه گزارش سود و زیان یک واحد اقتصادی از انواع اطلاعاتی است که حسابداران تهیه می‏کنند و مورد توجه ویژه استفاده

قیمت : 17,000 تومان

توضیحات بیشتر دریافت فایل

1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10قبلی · بعدی