فایل های تحقیق خدماتی و آموزشی - صفحه 1

طرح توجیهی آموزشگاه هنرهای تجسمی

عدم توجه کافی به مبحث آموزش هنر در نظام آموزشی کشور از یک سو و اوقات فراغت نوجوانان و جوانان که پیامد تعطیلات دراز مدت مدارس و دانشگاههای در فصل تابستان است وا ز مهم ترین فرصت های دانش آموزان و دانشجویان به منظور کسب مهارت در رشته های هنری یا فنی به شمار می رود موجب احساس نیاز به فراگیری هنر، به ص

قیمت : 7,500 تومان

توضیحات بیشتر دریافت فایل

طرح توجیهی چاپ و تولید عكس‌

طرح توجیه فنی ، مالی و اقتصادی هدف از اجرای این طرح احداث یك واحد ظهور و چاپ عكس سیاه و سفید و رنگی در ابعاد 3×2 تا 70×100 بصورت مكانیزه وتجاری جهت استفاده در نمایشگاهها، تهیه كاتالوگ و بروشورهای تبلیغاتی، معرفی محصولات تولیدی واحدهای صنعتی، عكسهای پرسنلی، یادبود، مجالس و... می باشد.

قیمت : 7,500 تومان

توضیحات بیشتر دریافت فایل

طرح توجیهی خدمات رایانه و مشاوره مدیریت

یكی از متداول ترین روش‌های حصول این هدف ، افزایش بهره‌وری در امور محوله و به تبع آن كاهش اتلاف ها ( و هزینه‌ها ) است. به این منظور بسیاری از نهادهای اقتصادی در سراسر جهان به سمت استقرار بهترین روش انجام كار در سازمان خود پیش می‌روند. در این میان استفاده از سیستم‌های مكانیــزه انجام امور یكی از مهم‌ت

قیمت : 7,500 تومان

توضیحات بیشتر دریافت فایل

طرح توجیهی خدمات مشاوره مهندسی

طرح توجیهی فنی ، مالی و اقتصادی خدمات مشاوره مهندسی | یك بنگاه اقتصادی حتی پس از وارد شدن به بازارهای فرامرزی باید قادر به تحمل رقابت با رقبایی در كلاس جهانی باشد و این امر نیز تنها با افزایش مداوم بهره‌وری ، بهبود مستمر و كاهش قیمت‌ها ممكن می‌گردد.

قیمت : 7,500 تومان

توضیحات بیشتر دریافت فایل

طرح توجیهی احداث استخر سرپوشیده

با عنایت به موارد فوق الذكر و نیز لزوم رعایت شئونات مربوط به بانوان احداث استخرهای سرپوشیده توسط بانوان وجهت استفاده بانوان ، علاوه بر دارا بودن توجیه مناسب اقتصادی می‌تواند بستر ساز اشتغال به كار نیروهای جویای كار گردد.

قیمت : 8,100 تومان

توضیحات بیشتر دریافت فایل

طرح توجیهی احداث باشگاه ورزشی

تمایل روزافزون افراد جامعه به روش زندگی مدرن و ماشینی ، موجب ایجاد تغییراتی در امور روزمره گشته است. كاهش فعالیتهای فیزیكی از مهم ترین این تغییرات است كه عامل اصلی در افزایش نرخ ابتلا به بیماریهای گوناگون بالاخص امراض قلبی به شمار می‌اید.

قیمت : رایگان

توضیحات بیشتر دریافت فایل

طرح توجیهی مدرسـه غیر انتـفاعی

طرح توجیه فنی ، مالی و اقتصادی مدرسـه غیر انتـفاعی با ظرفیت پذیرش 200 دانش آموز در سال : موضوع این طرح، ایجاد مدرسه غیر انتفاعی دارای ده كلاس درس و یك آزمایشگاه و یك سایت كامپیوتری است كه ظرفیت پذیرش دویست دانش‌آموز را در سال دارد .

قیمت : 7,500 تومان

توضیحات بیشتر دریافت فایل

طرح توجیهی احداث مهد كودك

طرح توجیه فنی، مالی و اقتصادی مـهـد كـودك با ظرفیت پذیرش 75 كودك در سال : با اجرای این طرح كه شامل تاسیس یك باب مهد كودك دارای كارگاه های سفالگری و نقاشی و آزمایشگاه علوم می‌باشد،‌ ضمن اینكه گامی در جهت تعلیم و تربیت صحیح فرزندان این مرز و بوم برداشته می‌شود.

قیمت : 7,500 تومان

توضیحات بیشتر دریافت فایل

طرح توجیهی احداث باشگاه ورزشی با ظرفیت پذیرش 2600 هنرجو در سال

طرح توجیهی احداث باشگاه ورزشی با ظرفیت پذیرش 2600 هنرجو در سال در قالب فایل Word ورد و در 12 صفحه به همراه جزئیات کاملا قابل ویرایش آماده دانلود و پرینت می باشد .

قیمت : 6,400 تومان

توضیحات بیشتر دریافت فایل

1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10قبلی · بعدی