تحقیق انواع مواد و مصالح جديد ساختمانی و کاربرد آنها

دسته بندی : فنی و مهندسی » عمران
تحقیق با موضوع انواع مواد و مصالح جديد ساختمانی و کاربرد آنها در قالب فایل پاورپوینت با فرمت Pptx و در حجم 93 اسلاید به همراه جزئیات کاملا قابل ویرایش آماده دانلود و پرینت می باشد .

بخشی از متن اصلی تحقیق مصالح جديد ساختمانی :

مقدمه
نیاز گسترده و روز افزون جامعه به ساختمان و مسکن و ضرورت استفاده از روش ها و مصالح جدید به منظور افزایش سرعت ساخت، سبک سازی، افزایش عمر مفید و نیز مقاوم نمودن ساختمان در برابر زلزله را بیش از پیش مطرح کرده است .
حل مشکلاتی نظیر زمان طولانی اجرا عمر مفید، کم و یا هزینه زیاد اجرای ساختمان ها نیاز مند ارائه راهکارهایی به منظور استفاده عملی از روش های نوین و مصالح ساختمانی جدید جهت کاهش وزن و کاهش زمان ساخت , دوام بیشتر و نهایتا کاهش هزینه اجراست.

سالید سرفیس یا پلی استون :

سالید سرفیس معجزه علم نام گرفته است چون در حقیقت رزینی پلیمریست كه در اثر تركیب با فیلری چون rth به ماده ای تحت عنوان سالید سرفیس بدل می شود و همه ویژگی های آن متاثر از همین مسائله است كه محصول نهایی شباهت بسیار به سنگ دارد و قطعات مختلف آن بدون درز در كنار هم قرار می گیرند، زیرا در عملیاتی كه هنگام چسباندن آن انجام می شود، همان اتفاقی رخ می دهد كه در فرایند تولید محصول رخ می دهد؛ بنابر این سالید سرفیس را می توان سنگی پلیمری، بر شمرد كه ضمن داشتن همه قابلیت های سنگ می تواند در قطعات بسیار بزرگ و با میزان انعطاف و خمیدگی مورد نظر و دلخواه تولید شود.
دسته بندی: فنی و مهندسی » عمران

تعداد مشاهده: 13 مشاهده

فرمت فایل دانلودی: .zip

فرمت فایل اصلی: Pptx

تعداد صفحات: 93

حجم فایل: 880 کیلوبایت

قیمت: 10,000 تومان
پس از پرداخت، لینک دانلود فایل برای شما نشان داده می شود. پرداخت و دانلود فایل
  • محتوای فایل دانلودی:
    فایل پاورپوینت با فرمت Pptx و در 93 اسلاید , کاملا قابل ویرایش آماده دانلود و پرینت می باشد .